Õuna-ananassimahl ehk tee pai päikesepõimikule!

Minu menüüs on hetkel väga olulisel kohal kõik kollased puuviljad, nende seas õunad, banaanid, melon ja ingver. Mahlamasinasse läks seekord:

  • umbes 10 õuna
  • pool ananassi
  • 2 cm ingveri juurt

See mõnusalt magus mahl on väga kauni kollase värvusega, mis aktiveerib ideaalselt päikesepõimikut ehk energiakeskust, mis asub naba ja rinnakorvi keskele jääval alal. See on tšakra, kus asub meie enesehinnang, tahtejõud, otsustusvõime, samuti võime tuua muutusi oma ellu. Tasakaalus päikesepõimiku energiat iseloomustab kõrge enesehinnang, rahulikkus ja hea algatusvõime, austus iseenda, teiste kui ka ümbritseva vastu. Samuti toetab päikesepõimiku vaba energiavool Sinus sõbralikkust, rõõmsameelsust ja enesekindlust, aitab väljendada tundeid ja olla avatud uutele suhetele. 

Päikesepõimiku energia võib olla blokeeritud, kui inimesel esineb psüühilisi probleeme: raskusi ümbritseva keskkonna tajumisel, teabe tõlgendamisel, hindamisel ja talletamisel. Tasakaalust väljas päikesepõimik väljendub tihti ka läbi hirmude ja vähese enesekindluse – mida teised mõtlevad minust? – mis füüsilisel tasandil väljendub enamasti seedesüsteemi-, maksa-  või hingamisteede probleemidena.

Võid teadlikult valida oma menüüsse kollase värvusega toiduaineid, kui Su elus on toimumas suured muutused või vaja on langetada olulisi otsuseid. Enamasti me ei jälgi, mis värvusega toiduaineid, riideid, ehteid me valime, kuid neid valikuid suunab just alateadvus.

Märka, milliseid värve valid oma toidumenüüsse, kuidas need valikuid võivad olla seotud emotsioonide või tunnetega. Samuti on huvitav jälgida, millistel hetkedel soovib keha süüa rasket toitu, millisel hetkel aga hoopis kerget ja lihtsat toitu nagu puuviljad, mahlad, salatid.

Jaga enda tundmusi ja avastusi ka minuga! :)

 

 

 

Advertisements

Üks arvamus “Õuna-ananassimahl ehk tee pai päikesepõimikule!”

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s