Ananassi-peedimahl südametšakrale

See roosa peedimahl on ideaalne avamaks ja stimuleerimaks kõrgemat südametšakrat. Südametšakraga resoneeruvad rohelised ja roosad toidud. Südametšakra energia vaba voolamine aitab meil luua harmoonilisi suheteid iseenda ja teistega, see suurendab armastuse tunnet iseenda, kui ka kõige ümbritseva suhtes, muudab meid empaatiavõimelisemaks ja aitab kergemini andestada.

“Mannavahu” all ilutseb värskendav magus-hapukas mahl, mida on kaunis juua igal ajal. Vahuse katte annab mahlale ananass. :)

 • 1 toores peet
 • pool ananassi
 • 10 õuna
 • 1 sidrun
 • 2 cm ingveri juurt

 

Peedimahla kasulikkus:

  1. PUHASTAB VERD JA SUURENDAB PUNASTE VERELIBLEDE ARVU: peedimahl sisaldab mangaani, antioksüdanti, mis kontrollib kasvu, vereloomet; on paljude fermentide aktivaator; vajalik energia tootmisel; B1 ja E vitamiini ainevahetuseks; katalüseerib rasvade ja kolesterooli lagundamist; vajalik närvide ja aju normaalseks toitainetega varustamiseks; vajalik suguhormoonide tootmiseks.
  2. AITAB RAVIDA: aneemiat, väsimust, lümfiringe-, silmade-, maksa-, neerude- ja nahaprobleeme, vähki, allergiat, artriiti.
  3. PARANDAB SÜDAME TERVIST: peedimahl sisaldab rikkalikult nitraate. Nitraadid teisendatakse organismis lämmastikoksiidiks, ühendiks, mis parandab verevoolu kogu organismis, sealhulgas ajus, südames, lihastes ja alandab vererõhku. Seega suurendab füüsilist vastupidavust.
  4. VALKUDE SÜNTEES: peedimahl sisaldab rohkelt foolhapet, elutähtsat B9-vitamiini, mis kuulub vees lahustuvate B-rühma vitamiinide hulka. Ta on valkude, sh aminohapete – DNH ja RNH – sünteesi protsesside starteriks ja kontrollijaks. Aminohapped on kõikidele kudedele uute rakkude kasvatamisel väga tähtsad.
  5. VÄHENDAB OKSÜDATIIVSET STRESSI: peedimahla kõrge antioksüdantide tase ennetab oksüdatiivset stressi, mis võib põhjustada degeneratiivseid haigusi. Värvipigmenti betalaiin on tugev antioksüdant: vähi-, põletiku- ja seenevastase mõjuga aidates organismist toksiine välja viia.
Advertisements

Üks arvamus “Ananassi-peedimahl südametšakrale”

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s